MASÁŽE

Jarní linie

Nejlepší způsob, jak připravit zimou ztuhlé a ochablé tělo na novou plavkovou sezónu! Vyžeňte z těla nahromaděné toxiny a dopřejte si očistnou kůru, která vás osvěží a navíc zaútočí na všechny problematické partie.

Procedura Jarní linie je kombinací hřejivého zábalu a masáže problematických partií (nohy, ruce). Díky použití speciálního olejíčku Celulinie s citrusovou vůní povzbudí nejen vaše tělo, ale i mysl.

Užijte si jarní detox a dejte zimě sbohem!

Masáž Jarní wellnes linie nabízím v délce 60, 90 nebo 120 minut. Pokud vás trápí pouze určité partie, využijte možnost ošetření pouze rukou / nohou. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

Masaz_rukou_pixa

Sportovní, regenerační, rekondiční masáž

massage-2768833

Ideální řešení pro neúnavné sportovce, kteří potřebují pořádně rozmasírovat šlachy. Strečink před i po cvičení se samozřejmost, ale jednou za čas je dobré zregenerovat svaly skutečně do hloubky. Dopřejte si sportovní masáž se zaměřením na nejvíce namáhané části těla, nebo celkovou masáž pro uvolnění celého těla. 

Vyberte si ze tří variant sportovních masáží:

  • Masáž odstraňující únavu (vhodná po sportovním výkonu či namáhavé tůře)
  • Masáž přípravná – pohotovostní (vhodná před výkonem, např. vytrvalostním během)
  • Masáž léčebná (vhodná při zranění či po operaci pro urychlení rekonvalescence)

Sportovní masáže nabízím v délce 30, 60 (částečná) nebo 90 minut (celková). Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

Masáž proti únavě nejen pro sportovce

Uběhli jste právě půlmaraton a cítíte každý sval? Dopřejte svému tělu skutečnou a hloubkovou regeneraci v podobě luxusní sportovní masáže. Díky speciálním hřejivým hmatům je masáž proti únavě vhodná jak pro aktivní sportovce po výkonu, tak všechny, kteří se cítí dlouhodobě fyzicky unavení. 

Odpočinková masáž zahrnuje důkladné promnutí svalů zad, šíje, rukou a nohou nebo kombinace některých z nich dle vašich aktuálních potřeb a pocitů. Při celkové únavě je vhodná luxusní masáž celého těla, po které se budete cítit skutečně jako znovuzrození.

Masáže proti únavě nejen pro sportovce nabízím v délce 30, 60, 90 nebo 120 minut. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

relaxation-684716

V.I.P Masáž zad a šíje na klekačce

Interier_04

Sedíte často u počítače a nemáte čas se ani pořádně protáhnout? Bolí vás záda a krk z neustálého hrbení nad stolem? Vyzkoušejte speciální masáž na klekačce a dopřejte svým zádům rychlé uvolnění.

V.I.P. masáž zad a šíje je sestavena tak, aby co nejrychleji a zároveň efektivně napomohla uvolnění svalů, které jsou namáhány právě dlouhým sezením u počítače. Vyberte si některý z voňavých olejíčků, ať už máte rádi čokoládový, konopný nebo třeba levandulový. Spěcháte a potřebujete odblokovat ztuhlé svalstvo v rámci polední pauzy? Žádný problém – zvolte variantu bez masážní emulze a nemusíte si ani svlékat košili ☺ .

V.I.P. masáže nabízím v délce 15 a 30 minut. Pro prodloužený účinek doporučuji kombinovat s hřejivým nebo chladivým konopným zábalem. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně – nabízím zvýhodněnou permanentku.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

Relaxační masáž pro uvolnění celého těla

To pravé pro milovníky pořádného odpočinku. Zapomeňte na chvíli na stres v práci i neustálé řešení chodu domácnosti. Vložte své tělo i mysl do mých rukou a prostě jen odpočívejte. Díky správně zvolené masáži uvolníte ztuhlé svaly a odpočinete si jak fyzicky, tak duševně. Dopřejte si svoji chvíli nerušeného relaxu na konci dne, zasloužíte si ji!

Vyberte si vůni masážní emulze, která vám nejvíce vyhovuje. Nabízím například čokoládový, konopný, levandulový nebo medový olejíček. 

Dopřejte si klasickou relaxační masáž, nebo některou z jejích speciálních variant:

  • Relaxační masáž teplým svíčkovým olejem
    • Jste tak trochu fajnšmekr a toužíte po skutečně intenzivním zížitku z masáže? Vykoušejte relaxační masáž teplým svíčkovým olejem. Tato originální procedura zregeneruje, pročistí a zároveň hydratuje vaši pokožku. Dopřejte si luxusní péči se směsí pečujících olejů. Pro více informací a rezervaci termínu mě prosím kontaktujte
  • Relaxační masáž olejem z mrtvého moře
    • Pokud si rádi dopřejete to nejlepší z nejlepšího, masážní emulze s olejem z Mrtvého moře je to pravé pro vás. Léty prověřená kvalita a účinky minerálů z Mrtvého moře udělají vaší pokožce doslova blaho. Pro více informací a rezervaci termínu mě prosím kontaktujte.

Relaxační masáže nabízím v délce 30, 60, 90 nebo 120 minut. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

lemon-906141_1920

Aroma masáž

essential-oils

Jak již název napovídá, aroma masáž je to pravé pro všechny, kteří si rádi užívají relax všemi smysly. K běžné masážní emulzi přidávám navíc speciální vonné esence a olejíčky, které namíchám přímo dle vaší nálady a potřeb. Chcete si odpočinout a na chvíli vypnout, nebo byste rádi nabrali nový dech? Vyberte si vůni, která vás nejlépe naladí! 

Aroma masáž stimuluje krevní oběh a tím ještě víc umocňuje celý ozdravný účinek masírování. Speciálně namíchaná směs silic navíc podporuje buněčnou obnovu pokožky a vy tak z procedury odejdete skutečně jako znovuzrození ☺. 

Aroma masáž nabízím v délce 60, 90 nebo 120 minut. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

Lávové kameny

Trápí vás stres, napětí nebo věčně studené prsty na rukou? Vyzkoušejte jedinečnou terapii v podobě masáže nahřátými lávovými kameny. Tato netradiční procedura vznikla na Havajských ostrovech a zaručuji vám, že po jejím absolvování se budete cítit jako na dovolené. Teplo vyřazující z hřejivých kamenů vám pomůže odstranit stres, ztuhlé svalstvo v obleasti šíje a dopřeje vám tolik zasloužený odpočinek. 

Havajská terapie lávovými kameny navodí harmonii těla i mysli a pomůže vám zapomenout na hektické dění kolem vás. Dopřejte si chvíli klidu a pohody.

Masáž lávovými kameny nabízím v délce 60, 90 nebo 120 minut. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

Snímek obrazovky 2017-07-20 v 13.55.50

Antistresová masáž hlavy

Masaz_hlavy

Speciální masáž hlavy a rukou dokáže odstranit nahromaděné napětí a uvolní vás na konci náročného dne. Pokud nemáte čas na celkový relax, ale potřebujete na chvíli vypnout a zapomenout na starosti, antistresová masáž hlavy je to pravé pro vás. 

Dopřejte si osvědčenou kombinaci uklidňujících hmatů jak v obličejové, tak vlasové části hlavy stejně jako na rukou a uvolňující směs éterických olejíčků. Vyzkoušejte tuto tradiční indickou masáž a zapomeňte na stres.

Upozornění: Vzhledem k použití masážního prostředku i v oblasti vlasů je vhodné vzít si na cestu domů pokrývku hlavy ☺.

Antistresová masáž hlavy trvá 40 minut. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

Masáž na prohřátí

Trápí vás i v létě studené nohy a ruce? Nebo se potřebujete prostě pořádně prohřát? Nejen milovníci sauny ocení speciální prohřívací masáž. Masáž na prohřátí v sobě kombinuje relaxační tlakovou masáž s použitím výživných olejů a následného použití nahřátých lávových kamenů. Pokud kamenům nefandíte, můžete zvolit i variantu s teplými polštářky a zábalem, které vám dopřejí stejný pocit, jako když sedíte v parní sauně. 

Dopřejte si skutečné uvolnění a zvolte nejoblíbenější kombinaci hřejivé masáže: nahřátí + manuální masáž + teplý zábal. 

Prohřívací masáž nabízím v délce 30, 60, 90 nebo 120 minut. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

10744546_752145874833301_2127514527_n__a

Letní osvěžení – chladivá masáž s konopnou kosmetikou a zábalem

Interier_masticky

Nejde vám masáž a chlad dohromady? Pak vězte, že nic není nemožné. Osvěžující konopná masáž sice začíná tradičním prohřátím svalstva předehřátými polštářky, ale samotná masáž má vynikající ochlazující efekt. 

Osvěžující masáž pro horké letní dny v sobě kombinuje relaxační hmaty, tlakové rozmasírování problémových míst a jejich protažení. Třešničkou na dortu je potom zábal s chladivou a zároveň léčivou konopnou mastí Mentholka. Vybrat si můžete hned z několika příjemných vůní.

Osvěžující masáže nabízím v délce 30, 60, 90 a 120 minut. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

Královská masáž

Dopřejte si to nejlepší ze světa masáží! Kombinace nejúčinnějších technik a hýčkacích kosmetických prostředků vám zajistí skutečně luxusní zážitek.

Co tedy můžete od královské masáže očekávat? Luxusní péči dostanou všechny části vašeho těla – chodilům dopřejeme uvolňující lázeň, odstraníme odumřelé kožní buňky olejovým peelingem a tím napomůžeme regeneraci pokožky celého těla. Dle vašich preferencí můžeme pokračovat například velmi příjemným čokoládovým zábalem, nebo pečujícím ošetřením rukou a dlaní. Následovat bude relaxační masáž obličeje, dekoltu, nohou, zad a šíje. To vše v atmosféře vaší oblíbené vůně a příjemné meditační hudby.

Královskou masáž nabízím v délce 60, 90 nebo 120 minut. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

wellness-massage-relax-relaxing-56884

Masáže pro těhotné

17380131_10155155293163559_990431768_o

Těhotenství není vždycky nejkrásnějším obdobím v životě ženy. Ať už vás trápí oteklé nohy či bolavá záda, speciální masáž vám jistě uleví! Hmaty a techniky těhotenské masáže jsou uzpůsobeny potřebám těla budoucí maminky a tak se nemusíte obávat o zdraví vaše ani děťátka. Masáž provádím v leže na boku tak, abych se vyhla bříšku ale zároveň mohla dobře promasírovat bolestivé partie. Dopřejte si odpočinek a ulevte svému namáhanému tělu, miminko to určitě ocení. 

Těhotenská masáž trvá 40 minut (celková) nebo 30 minut (částečná dle vašeho výběru). Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

Lymfatická masáž (detoxikační lymfodrenáž)

Lymfomasáž neboli lymfatická drenáž je skvělou detoxikační metodou pro vaše tělo. Pomocí speciálních hmatů dokáže rozproudit oběh lymfy a tím urychlit pročištění organismu od všech odpadních látek. Díky tomu napomáhá hubnutí, redukuje celulitidu a pomůže vám odstranit pocit unavených nohou.

Pokud toužíte po celkové očistě a redukci váhy, vyberte si masáž celého těla. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Bolí vás nohy ze zaměstnání nebo trpíte na otoky končetin? Vyberte si částečnou lymfomasáž zaměřenou právě na tyto partie.

Manuální lymfatická masáž má svá specifika, proto byste ji neměli volit, pokud trpíte na vysoký krevní tlak, chronické astma nebo jste těhotná či kojíte. Před první lymfomasáží je dobré poradit se o její vhodnosti s vaším lékařem.

Lymfatickou masáž nabízím v délce 60 (částečná) a 120 minut (celková). 

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

BONUS PRO VÁS: procedura dle vašeho výběru k 1 celkové a 10 částečným masážím ZDARMA!

Interier_10

Segmentová masáž

Masaz_zena

Masáž pro fajnšmekry ☺ Segmentová rexlefní masáž patří mezi nejúčinnější masážní metody a pomůže vám odstranit nepříjemnou bolest např. po zranění a urychlí celkovou regeneraci. Specifikem této masáže je absence jakýchkoliv masážních prostředků, takže si užijete práci samotných rukou. Díky tomu pocítíte extra prohřátí a prokrvení masírovaných partií a budete mít skutečně intenzivní zážitek z masáže. 

Doporučuji absolvovat segmentovou masáž jednou měsíčně jako prevenci bolesti. Při akutních obtížích je 1-2 masáže týdně ideálním řešením.

Segmentová masáž trvá 20 minut. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

Anticelulitidní masáž

Zbavte se pomerančové kůže jednou provždy! Zapomeňte na krémy a zpevňující mléka, která stejně nefungují. Svěřte své problematické partie do mých rukou a dopřejte jim pořádnou masáž. Masáž proti celulitidě s prvky lymfatické drenáže účinně prokrví podkoží a napomůže redukci nevzhledných tukových polštářků. I hubnutí může být příjemné ☺

Anticelulitidní masáž trvá 60 minut. Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.

Celulitidni_masaz

Masáž chodidel

Masaz chodidel

Vaše nohy vás nesou celý dlouhý den a zaslouží si speciální péči. Zároveň se na nich nachází množství reflexních bodů, které ovlivňují vaše celkové zdraví i duševní pohodu. Dopřejte svým chodilům relaxační masáž, jejíž účinky ucítíte po celém těle.

Masáž chodidel nabízím v kombinaci s vodní lázní nebo lázní a pečujícím zábalem. Vyberte si osvěžující, nebo naopak výživnou terapii dle vašeho přání.

Reflexní masáž chodidel trvá 40 (masáž + lázeň) nebo 60 minut (masáž + lázeň + zábal). Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Zaulaja Vás tato procedura? Nahlédněte do ceníku, nebo se rovnou objednejte zde.