O mně

Jmenuji se Jana Šejdová (Serynová) a pocházím z Olomouce. Mojí velikou vášní jsou masáže, ke kterým mě přivedl sám život. Mými prvními klienty byly mé dvě dcery. Kvůli nim a jejich zdraví jsem se před lety začala zajímat o blahodárné účinky masírování. Od té doby již uběhla řada let, a z původního koníčku se stala má vášeň a obživa. Zajímá mě všechno, co se masáží týká a ráda se učím nové věci na kurzech a seminářích. Nebojím se ani netradičních variant jako například masírování pejsků, tak neváhejte a dopřejte pohodu a relax i svému čtyřnohému miláčkovi. 

 

SCHU8147(fotoSchulz)

V současné době se zaměřuji zejména na:

  • Regenerační masáže unaveného těla
  • Zdravotní a sportovní masáže pro urychlení rekonvalescence např. po zranění
  • Aroma masáže pro relax a pohodu
  • Speciální masáže (vyhřívání lávovými kameny, masáže proti stresu, těhotenské masáže...)
  • Zkrášlovací lázeňské procedury (parafinové a rašelinové zábaly, ušní svíce...)

Masážemi to ale zdaleka nekončí. Jsem žena činorodá a nevydržím chvíli v klidu. Ve volném čase vyrábím třeba háčkované kabelky nebo čerpám energii opečováváním své zahrádky.

Zajímá vás něco dalšího, nebo máte jiný dotaz? Neváhejte mě kontaktovat.


S mým manželem jsem založila rodinnou chovatelskou stanici psů Di Grande Torrente. Specializujeme se na chov Maremmánsko-Abruzského psa a Německého ovčáka. Pokud vás zajímá, co je nového v naší psí smečce nebo uvažujete o koupi našich štěňat, podívejte se na stránky naší chovatelské stanice.


Vážení přátelé a klienti,

představujeme Vám nového kolegu Michala Galuse. Michal je mladý specialista na sportovní a rekondiční masáže. Vyniká také v relaxačních a regeneračních procedurách JSC MASÁŽÍ.
Míša je také sportovec, ve svém volném čase je na hřišti je trenérem SK Chválkovice v Olomouci.

OBJEDNEJTE SI UŽ NYNÍ SVŮJ TERMÍN RELAXACE. JEHO TERMÍNY JSOU JIŽ OBSAZOVÁNY. 📑

🎗 REZERVACE 🎗
https://masaze-jsc-jana-sejdova.reservio.com/booking

Nebo telefonicky 737 958 869
Emailem j.sejdova@email.cz

Vážení přátelé a milí klienti, představuji vám novou posilu týmu JSC masáží. Anežka se specializuje na pomoc od bolesti pomocí fyzioterapie i masáží.

Anežka Součková studuje v Olomouci fyzioterapii, pochází z Prahy, ale ráda poznává nová místa, a tak jsem přesídlila do Olomouce. Anežka aktivně sportuje a momentálně i působí jako trenérka atletiky, učí se nové jazyky a taky pracuje s lidmi a snaží se jim pomáhat od bolesti, a proto jsou pro ni fyzioterapie a masáže jako dělané.

Proto neváhejte a rezervujte si termín. V úterky od 9 - 14 a jindy individuálně.

🎗 REZERVACE 🎗

Telefon na rezervaci - 737 958 869 nebo rezervujte v on line portále https://masaze-jsc-jana-sejdova.reservio.com

SCHU8210(fotoSchulz)
Anezka_Souckova