j.sejdova@email.cz +420 737 958 869

Jmenuji se Jana Šejdová (Serynová) a pocházím z Olomouce. Mojí velikou vášní jsou masáže, ke kterým mě přivedl sám život. Mými prvními klienty byly mé dvě dcery. Kvůli nim a jejich zdraví jsem se před lety začala zajímat o blahodárné účinky masírování. Od té doby již uběhla řada let, a z původního koníčku se stala má vášeň a obživa. Zajímá mě všechno, co se masáží týká a ráda se učím nové věci na kurzech a seminářích. Nebojím se ani netradičních variant jako například masírování pejsků, tak neváhejte a dopřejte pohodu a relax i svému čtyřnohému miláčkovi.

Jana_Serynova_o_mne

V současné době se zaměřuji zejména na:

  • Regenerační masáže unaveného těla
  • Zdravotní a sportovní masáže pro urychlení rekonvalescence např. po zranění
  • Aroma masáže pro relax a pohodu
  • Speciální masáže (vyhřívání lávovými kameny, masáže proti stresu, těhotenské masáže...)
  • Zkrášlovací lázeňské procedury (parafinové a rašelinové zábaly, ušní svíce...)

Masážemi to ale zdaleka nekončí. Jsem žena činorodá a nevydržím chvíli v klidu. Ve volném čase vyrábím třeba háčkované kabelky nebo čerpám energii opečováváním své zahrádky.

Zajímá vás něco dalšího, nebo máte jiný dotaz? Neváhejte mě kontaktovat.


S mým manželem jsem založila rodinnou chovatelskou stanici psů Di Grande Torrente. Specializujeme se na chov Maremmánsko-Abruzského psa a Německého ovčáka. Pokud vás zajímá, co je nového v naší psí smečce nebo uvažujete o koupi našich štěňat, podívejte se na stránky naší chovatelské stanice.