j.sejdova@email.cz +420 737 958 869

Ceník masáží

Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat procedury opakovaně. Nabízím zvýhodněnou cenu při zakoupení permanentky na 4 a více procedur. Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Něco navíc

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Nemám smlouvu s žádnou pojišťovnou, všechny procedury si hradí klient sám.

Ceník si můžete také stáhnout zde.


Pravidla mé masérny

Milé klientky, milí klienti,
velmi mě těší váš zájem o mé služby, masáže a procedury. Věřím, že se pro vás každá návštěva stane výjimečným zážitkem. Odplaví bolesti, stres i starosti a vy budete odcházet spokojení a nabití energií.

Aby tato spokojenost zůstávala trvale jak na vaší, tak i na mé straně, dovolte mi, abych vás seznámila s pravidly mé masérny.

Co můžete očekávat?

Během procedur se věnuji výhradně vám. Vy si tento čas můžete užít naplno a vypustit veškeré starosti. Ráda vám také vždy připravím teplý čaj nebo sklenici vody.

Garantuji vám vysoce kvalitní služby na základě profesionálních kurzů a seminářů, kterými jsem prošla. A stále se ráda učím nové věci.

Očekávat můžete individuální přístup i procedury sestavené na míru vašim potřebám či zdravotnímu stavu, včetně namíchání masážního přípravku.

Vážím si plně svého i vašeho času, proto se vždy snažím vzít vás v přesně stanovený čas. Pokud bych kvůli nemoci nebo z jiných vážných důvodů nemohla dodržet smluvený termín, budu vás vždy včas informovat a nabídnu vám náhradní termín.

Místnost, lehátko i já pro vás budeme vždy dokonale připraveni.

Pokud máte zájem o mé služby mimo pracovní dobu (např. večer, ve svátky atd.), ráda vám vyjdu vstříc. Příplatek ke standardní ceně za proceduru je v tomto případě 500 Kč.

Zároveň prosím o dodržování těchto pravidel:

Pokud se nemůžete dostavit na ošetření, informujte mě, prosím, co nejdříve – nejpozději 24 hodin před sjednaným termínem. V opačném případě vám budu při příští návštěvě účtovat storno poplatek ve výši 500 Kč jako kompenzaci. Takto narychlo už se většinou nepodaří termín obsadit.

V případě, že se neomluvíte vůbec a nepřijdete na sjednaný termín, vám budu účtovat celou částku dle druhu vybrané procedury.

Pokud dojde z vaší strany k opakovanému rušení rezervací nebo se několikrát bez omluvy nedostavíte na domluvený termín, vyhrazuji si právo vás již příště neobjednat, abych předešla opakovaným časovým i finančním ztrátám.

Při příchodu do masérny si, prosím, ztlumte a odložte mobilní telefon, tak abychom nebyli rušeni a vaše procedura pro vás mohla být opravdu přínosná.

Prosím o dochvilnost. Pokud nepřijdete včas, bude vaše ošetření o tento čas zkráceno.

Máte jakékoliv příznaky nemoci? Např. zvýšená teplota, rýma, nachlazení, kašel atd.? Pak, prosím, nechoďte do masérny a zavolejte mi. Domluvíme pro vás nový termín. Kontraindikací je také opar, který je v akutní fázi velmi nakažlivý.

Děkuji vám za pochopení a těším se na vaši příští návštěvu.

Pravidla jsou vám  dispozici též ke stažení ve formátu pdf zde.