j.sejdova@email.cz +420 737 958 869

Skvělá masáž, perfektní a velice příjemná paní masérka s profesionálním přístupem, úžasný relax, příjemné prostředí, víc takových chvil. Už se těším na příště.

Soňa Nepožitková


Výborná paní masérka. Milá a usměvavá. Její relaxační masáže jsou pro mě opravdu balzámem na tělo i duši. 🙂 Vždy se k ní moc těším a odcházím spokojená a uvolněná. I prostředí je velmi příjemné. Vřele doporučuji.

Jana Skalová


Pracuji víc než je zdravo, tak že dárek v podobě masáže pro mě byla opravdu odměnou. Po hodinové masáži jsem odcházela nejen odpočinutá, ale i neskutečně uvolněná a vyrovnaná a dokonce i sebevědomá. Určitě si udělám čas na další masáže, je to super pocit, když se konečně člověk zas může normálně hýbat. 🙂 Jen díky paní Janě.

Sabina Gromusová


Dneska po práci jsem si nechal udělat masáž, byla to pohoda, milý přístup paní masérky, prostě relaxace a báječné zakončení dne.

František Macek


Krásně jsem si užila masáže (dárku od kamarádky), odcházela jsem příjemně odpočinutá (zlaté české ručičky) a ještě jsme stačily probrat život (příjemná společnice). 🙂 Srdečně doporučuju.

Taťána Bognárová


Děkuji za včerejší úžasnou masáž, záda mi najednou fungujou úplně jinak. 🙂 Fantazie! Děkuji taky za všechny tipy a rady, určitě se zas rád vrátím a všem budu doporučovat.

Adam Gabryš


Příjemné prostředí a odpočinek. Paní Serynová je velmi milá, masíruje profesionálně a zaměřuje se na oblasti, které vás trápí a snaží se vám co nejlépe vyhovět, aby jste se cítili příjemně. Vřele doporučuji.

Kateřina Svobodová

Recenze picture